top of page
Marble%20_edited.jpg
36.jpg
16.jpg
3 (2).jpg
salon3B.jpg

Cześć!

Kochasz piękne wnętrza, ale cenisz sobie również funkcjonalność i wygodę? Potrzebujesz indywidualnego projektu skrojonego na miarę? Nie martw się - Zrobimy to za Ciebie!

Home: Witaj
7.jpg

Oferta

Jako Klient musisz wiedzieć, że wykonanie niepowtarzalnego i oryginalnego projektu wnętrza to proces, którego najważniejszym etapem dla naszej pracowni jest ustalenie oczekiwań Klienta. Wywiad z Klientem musi być przeprowadzony, tak aby efekt końcowy był połączeniem sugestii i marzeń Klienta z wizją i doświadczeniem architekta. Każdy nasz projekt jest indywidualny, ale wszystkie łączą 3 cechy: estetyka, funkcjonalność i oryginalność.
W ASU CONCEPT DESIGN przygotowujemy wizualizację przestrzeni, projekty funkcjonalne i techniczne. Zajmiemy się także nadzorem realizacji aranżacji.
Napisz: biuro@asu-conceptdesign.com

Home: Obraz

O nas

Jesteśmy dwuosobowym zespołem, który połączyła pasja i misja tworzenia wspólnych, harmonijnych wnętrz. Dwie prawdziwe indywidualistki, przyjaciółki, wyznawczynie dobrego designu.

Nie projektujemy przestrzeni dla siebie tylko dla CIEBIE. Podstawą naszego projektowania jest wcielenie się w rolę Klienta, który będzie użytkownikiem zaprojektowanego przez nas wnętrza. Dlatego naszą pracę zawsze zaczynamy od badania potrzeb i upodobań Klientów.


Nasza pracownia powstała z myślą o Tobie jeśli :

  • doceniasz piękne przestrzenie

  • cenisz sobie funkcjonalność i wygodę

  • potrzebujesz indywidualnego projektu skrojonego na miarę

  • chcesz aby Twoje założenia inwestycyjne były zrealizowane w określonym budżecie i terminie.

wspolne_edited.jpg
Home: Info

Zapytaj o projekt

W  naszej ofercie znajdziesz projekt koncepcyjny, wykonawczy, bądź mieszany- koncepcyjny z elementami wykonawczego. Napisz do nas: biuro@asu-conceptdesign.com a ustalimy wspólnie jaki projekt będzie najbardziej dostosowany do Twoich potrzeb!

1
2
3
4
5
6
7
Home: Witaj

Jasne wnętrza

Salon nie tylko jest najważniejszym pomieszczeniem, ale też najtrudniejszym do aranżacji. Z jednej strony stanowi wizytówkę domu, z drugiej często łączy ze sobą wiele funkcji tj jadalnie, miejsce do przyjmowania gości, czy najważniejsze na codzień miejsce do odpoczynku. Dobry projekt salonu musi też uwzględniać komfort i preferencje gości. Inwestorzy w tym pomieszczeniu najczęściej stawiają na neutralne wzory i stonowaną kolorystykę. Z drugiej strony, poza funkcją reprezentacyjną salon jest miejscem, w którym koncentruje się życie wszystkich mieszkańców dlatego niezwykle istotna jest dobra komunikacja. Obecnie większościowych salonów połączonych jest z kuchnią, sztuką jest wykorzystanie tego połączenia jako atut obu pomieszczeń stosując spójny design.

37.jpg
38.jpg
7B.jpg
5B.jpg
5A.jpg
5 (8).jpg
5 (6).jpg
8 (1).jpg
9 (2).jpg
2 (6).jpg
36.jpg
Home: Witaj

Industrialne koncepcje mieszkania

Poniższy projekt przestawia nieco bardziej industrialne koncepcje mieszkania w Krakowie.W ciekawy sposób zaaranżowany wąski korytarz oraz mocne w kolorach propozycje łazienek. Gabinet- z racji tego, że wiele osób decyduje się na home office, musimy również wygospodarować miejsce pracy w przestrzeni domowej. 

biuro1B.jpg
biuro1A.jpg
biuro3A.jpg
biuro3B.jpg
2.jpg
1.jpg
1w.jpg
salon1C.jpg
salon3C.jpg
salon3B.jpg
salon2C.jpg
salon2E.jpg
Home: Witaj

Nowoczesny design kuchni w jasnym i ciemnym wydaniu

Kuchnie to odzwierciedlenie niepowtarzalnego charakteru naszych inwestorów. Różnorodne projekty, które realizujemy mają jedną wspólną cechę: połączenie funkcjonalności z nowoczesnym designem. Napisz do nas, a my stworzymy dla Ciebie projekt o którym marzysz!

11 (2).jpg
12 (2).jpg
13 (1).jpg
16 (2).jpg
14 (2).jpg
15 (3).jpg
Home: Witaj

Mieszkanie kawalerka pod wynajem- Kraków

Projekty na wynajem charakteryzują się tym, że muszą zaspakajać wszystkie potrzeby i różne gusta. Zaprojektowana przez nas kawalerka na wynajem w Krakowie łączy wszystkie te cechy- oparta jest na nowoczesnym designie i neutralnej kolorystyce.

1 (7).jpg
2 (6).jpg
4 (5).jpg
3 (4).jpg
6 (4).jpg
Home: Witaj

Propozycje łazienek w domu jednorodzinnym

Przedstawiamy jasne, klasyczne aranżacje dużej łazienki na parterze domu jednorodzinnego. W tym samym projekcie proponujemy również nieco inne- pastelowe, lecz nadal eleganckie dwa rozwiązania łazienki na niebanalnym poddaszu.

20.jpg
19.jpg
18.jpg
17.jpg
16.jpg
15 (1).jpg
4 (9).jpg
3 (4).jpg
Home: Witaj

Pokój dziecka

Projekt pokoju dziecięcego to zawsze połączenie oczekiwań rodzica i marzeń dziecka. Nasza 11 letnia inwestorka to prawdziwy człowiek orkiestra- maluje, rysuje, gra na gitarze i kocha psy, ale to już chyba wiecie z naszego projektu ? Pokój dziecka/nastolatki musi spełniać wiele funkcji. Wnętrze, zostało więc odpowiednio przystosowane nie tylko do nauki, ale także do rozrywki i wypoczynku.

4.jpg
8.jpg
7.jpg
9.jpg
1_edited.png
13.jpg
Home: Witaj

Twój produkt - nasza wizualizacja - HUG ME WAX

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik, jesteśmy w stanie stworzyć wizualizacje każdego produktu. Świece to element dopełniający atmosferę każdego wnętrza, dlatego z wielką przyjemnością podjęłyśmy się tej realizacji. Mamy nadzieje, że dzięki swojemu designowi staną się stylowym dodatkiem w Waszych wnętrzach. Szczególnie, że słyną z pięknych zapachów, są sojowe i ekologiczne.

HUG me WAX

https://www.facebook.com/hugmewax/

7.jpg
2.jpg
4.jpg
6.jpg
5.jpg
Home: Witaj

Projekt mieszkania z wydzieloną częścią biurową w poprzemysłowej dzielnicy Krakowa Zabłocie.

Mieszkanie 55m na Zabłociu (Kraków) .

O pomoc w zaprojektowaniu własnej przestrzeni poprosiło nas młode małżeństwo, którego marzeniem było posiadanie przestrzeni do pracy zdalnej. Przez obecną sytuację oboje musieli w domu zaaranżować przestrzeń do pracy dla siebie, a ich największym wyzwaniem stało się wtopienie części biurowej w design mieszkania tak, aby projekt w dalszym ciągu przypominał mieszkanie a nie biuro. Klienci zaproponowali nowoczesną aranżację z dodatkiem drewna oraz marmurowych płyt. Koncepcja zakładała niemal całkowitą rearanżację mieszkania. Najistotniejszym celem było stworzenie otwartej, klarownej, a przede wszystkim przestronnej przestrzeni umożliwiającej płynną komunikację. Dodatkowo właścicielom zależało na uzyskaniu stylowego wnętrza z charakterem. Poeksperymentowałyśmy więc z kolorem i teksturą, tworząc ciekawą aranżację.

9.jpg
10.jpg
7.jpg
23.jpg
21.jpg
5 (1).jpg
8 (1).jpg
4 (4).jpg
rzut.jpg
Home: Witaj

Kilka wariantów- to pomoże Ci podjąć właściwa decyzję!

Z lamelami? Bez? Inna tapeta jednak? To który kolor sofy? Na te wszystkie pytania trzeba odpowiedzieć sobie przed rozpoczęciem prac wykończeniowych, aby nic nas nie zaskoczyło i nie wykosztować się na omyłkowo wybrane produkty. Jak widać, możemy w tym pomóc :)

10 (1).jpg
4 (4).jpg
5 (3).jpg
11 (1).jpg
3 (2).jpg
Home: Witaj

Kolor ma znaczenie czyli 8 pomysłów na modną aranżację małej łazienki.

Łazienka to z pewnością najdroższe m2 w całym mieszkaniu. Powierzchnia choć mała często jest wymagająca. Inwestorów najczęściej ogranicza wyobraźnia. Znasz to? Znalazłeś w sklepie piękne płytki ale nie masz pojęcia jak będą wyglądać na ścianie? Masz problem z połączeniem kolorów? A może zupełnie nie masz pojęcia jak zaaranżować to wnętrze? Pokażemy Ci Twoją łazienkę w kilku odsłonach a Ty zadecydujesz w której poczujesz się najlepiej!

3.png
4.png
1.png
6.png
8.png
7.png
5.png
2.png
Home: Witaj

Z miłości do detali, czyli wizualizacja produktowa drewnianego zestawu do sushi

W wizualizacjach produktowych - detal robi ogromne znaczenie. Nasze projekty tworzymy tak, aby przedstawiały formę lepiej niż najostrzejszy obiektyw. Zestaw do sushi Karola Chmielewskiego choć prosty w formie wymagał precyzji i podkreślenia mobilności drewnianego elementu. Produkt jest gotowy do sprzedaży.

5 (1).jpg
7 (2).jpg
4 (2).jpg
6.jpg
Home: Witaj

Niskobudżetowa rearanżacja wnętrza restauracji w samym Centrum Krakowa.

Efektowna i niebanalna rearanżacja wnętrza restauracji "Lumi" w samym sercu Krakowa na ulicy Retoryka. Projekt ten udawadnia, że przy niewielkim nakładzie środków inwestora można zmienić lokal nie do poznania. Nie inwestując w to dużych środków pieniężnych i nie narażając się na ogromny i długotrwały remont wymagający na kilka tygodni zamknięcia lokalu. W projektowaniu wnętrza restauracji ważne jest, by wystrój odpowiadał serwowanym posiłkom. Dlatego rozpoczęłyśmy współpracę od wywiadu z Klientem, by dokładnie wiedzieć, jakie są jego oczekiwania. W tym projekcie zapewniłyśmy również asystę przy zakupach oraz nadzór podczas realizacji prac remontowych.

Home: Witaj

Odważna aranżacja kuchni w ciemnych kolorach a przytulne, eleganckie i stylowe wnętrze.

Ciemna kuchnia ? To na pewno odważne rozwiązanie ! Ciemne kolory są eleganckie, wnoszą nonszalancję do wnętrza i dają poczucie luksusu dlatego nasi klienci coraz częsciej decydują się na tego typu rozwiązania. Dodatkowo jeśli zdecydujemy się wykorzystać ciemne kolory w zestawieniu ze stalą lub kamieniem zyskamy bardzo oryginalną stylizację odpowiadającą współczesnym trendom.

wiz kuchnia 16.jpg
wiz kuchnia 15.jpg
wiz salon 21.jpg
wiz kuchnia 9.jpg
Home: Witaj
Sprawdź ponownie wkrótce
Po opublikowaniu postów zobaczysz je tutaj.
Home: Blog2

Kontakt

  • Facebook
  • Instagram

Dziękujemy za przesłanie!

Home: Kontakt
bottom of page