top of page

CZEŚĆ!

Kochasz piękne wnętrza, ale cenisz sobie również funkcjonalność i wygodę? Potrzebujesz indywidualnego projektu skrojonego na miarę? Nie martw się - Zrobimy to za Ciebie!

7.jpg

Oferta

Jako Klient musisz wiedzieć, że wykonanie niepowtarzalnego i oryginalnego projektu wnętrza to proces, którego najważniejszym etapem dla naszej pracowni jest ustalenie oczekiwań Klienta. Wywiad z Klientem musi być przeprowadzony, tak aby efekt końcowy był połączeniem sugestii i marzeń Klienta z wizją i doświadczeniem architekta. Każdy nasz projekt jest indywidualny, ale wszystkie łączą 3 cechy: estetyka, funkcjonalność i oryginalność.
W ASU CONCEPT DESIGN przygotowujemy wizualizację przestrzeni, projekty funkcjonalne i techniczne. Zajmiemy się także nadzorem realizacji aranżacji.
Napisz: biuro@asu-conceptdesign.com

O NAS

Jesteśmy dwuosobowym zespołem, który połączyła pasja i misja tworzenia wspólnych, harmonijnych wnętrz. Dwie prawdziwe indywidualistki, przyjaciółki, wyznawczynie dobrego designu.

Nie projektujemy przestrzeni dla siebie tylko dla CIEBIE. Podstawą naszego projektowania jest wcielenie się w rolę Klienta, który będzie użytkownikiem zaprojektowanego przez nas wnętrza. Dlatego naszą pracę zawsze zaczynamy od badania potrzeb i upodobań Klientów.

 

Nasza pracownia powstała z myślą o Tobie jeśli :

  • doceniasz piękne przestrzenie

  • cenisz sobie funkcjonalność i wygodę

  • potrzebujesz indywidualnego projektu skrojonego na miarę

  • chcesz aby Twoje założenia inwestycyjne były zrealizowane w określonym budżecie i terminie.

wspolne_edited.jpg

Zapraszamy na nasz Instagram i Facebooka

Bądź na bieżąco z tym co u nas, zobacz nasze projekty i realizacje! 

Sprawdź ponownie wkrótce
Po opublikowaniu postów zobaczysz je tutaj.

KONTAKT

  • Facebook
  • Instagram

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page